advertise

اطلاعاتی در مورد شینگن

در اواخر سال ۱۹۵۰ میلادی، کشورهای عضو اتحادیه اروپا به منظور تسهیل در جابجایی کالا و مسافران، طی انجمن هایی توافق نامه شینگن را امضا کردند. بر همین اساس، محدودیت ها و کنترلهای مرزی بین کشورهای اروپایی عضو اتحادیه اروپا برداشته شد و اروپا را به منظقه ای بی مرز تبدیل کرد.
شینگن مجموعه ای از ۲۶ کشور اروپایی است که تمرکز خود را بر تقویت مرزهای خارجی گذاشته و مرزهای داخلی بین خود را آزاد کرده. چنانچه فردی اقامت دائم یکی از این ۲۶ کشور را داشته باشد، قادر خواهد بود بین تمام این ۲۶ کشور بصورت آزادانه تردد کند:
سوئد (Sweden)، نروژ (Norway)، فنلاند (Finland)، دانمارک (Denmark)، لیتوانی (Lithuania)، لتونی (Latvia)، لهستان (Poland)، مجارستان (Hungary)، اتریش (Austria)، استونی (Estonia)، اسلواکی (Slovakia)، اسلوونی (Slovenia)، ایسلند (Iceland) و یونان (Greece)، لوکزامبورگ (Luxembourg)، آلمان (Germany)، فرانسه (France)، ایتالیا (Italy)، اسپانیا (Spain)، پرتغال (Portugal)، هلند (Netherlands)، بلژیک (Belgium)، چک (Czechia)، لیختن اشتاین (Liechtenstein)، مالت (Malta) و سوئیس (Switzerland)


شینگن
شینگن
شینگن

اگر تمایل دارید براحتی بین ۲۶ کشور اروپایی تردد داشته باشید، شما می بایست برای اخذ ویزای شینگن اقدام کنید. این نوع ویزا در واقع یک برچسب است که در پاسپورت شما زده می شود و به شما این اجازه را می دهد که برای مدتی مشخص که در ویزا قید شده، میان این ۲۶ کشور اروپایی تردد داشته باشید.
چنانچه شما در پاسپورت خود سابقه خوبی از سفرهای متعدد به کشورهای خارجی داشته باشید، شانس شما برای دریافت ویزا بیشتر خواهد شد. بطور مثال، سفر به برخی کشورها من جمله ژاپن، سنگاپور، و هنگ کنگ بعنوان سابقه سفر امتیاز بسیار بالایی را برای شما دربرخواهد داشت. ارائه تمکن مالی مناسب جزء الزامات شرایط اخذ ویزای شینگن می باشد.
برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره های رایگان، با موسسه مهاجرتی نصیر مهاجر ایرانیان تماس بگیرید.