advertise

اطلاعاتی در مورد کشور لهستان

کشور لهستان با جمعیتی بالغ بر ۳۸ میلیون نفر در مرکز اروپا واقع شده است. واحد پول این کشور، زلوتی و پایتخت آن ورشو می باشد. زبان رایج لهستان، روسی، اسلاوی و انگلیسی است.
لهستان با کشورهای آلمان، جمهوری چک، اسلوواکی، لیتوانی، روسیه، اوکراین، بلاروس و دریای بالتیک هم مرز می باشد. لهستان دارای آب و هوای نیمه گرمسیری است بطوریکه تابستان های آن بسیار گرم و زمستان های آن بسیار سرد هستند.
مردم لهستان، مردمانی آرام، خونسرد و مهربان هستند و در جهت پیشرفت کشورشان بسیار کوشا می باشند. یکی از ویژگی های خاص لهستان که باعث شده آنرا در بین کشورهای اروپایی محبوب کند، واقع بودن آن در اتحادیه اروپا و به همین ترتیب در حوزه شینگن می باشد. این ویژگی منحصر به فرد باعث شده تا در این سال های اخیر افراد بسیاری به این کشور مهاجرت کنند.

تحصیل در لهستان

شرایط آموزشی در لهستان از کیفیت بالایی برخوردار است و همین باعث شده تا دانشجویان بسیاری وارد دانشگاه های این کشور شوند. یکی از مزیت های تحصیل در لهستان، گذراندن دوره های آموزشی به زبان انگلیسی است. همچنین لهستان دارای مراکز آموزشی با رنکینگ های جهانی می باشد و داشتن مدرک از این مراکز می تواند آینده شغلی بسیار مناسبی در حوزه اروپا و شینگن برای شما رقم بزند.
شما براحتی می توانید در دانشگاه ها و کالج های لهستان، در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به بان انگلیسی تحصیل نمایید. برای ورود به دانشگاه ها و کالج های لهستان، ارائه مدرک زبان الزامیست.


لهستان
لهستان
لهستان

ثبت شرکت، سرمایه گذاری و طرح خودحمایتی در لهستان

جالب است بدانید که لهستان ششمین اقتصاد برتر اروپای مرکزی می باشد بطوریکه در ده سال اخیر ۲۳% رشد اقتصادی داشته است. شما براحتی می توانید در لهستان کسب و کار خود را راه اندازی کنید و شرکت خود را ثبت نمایید و از درآمد بالا بهره مند شوید. از طریق طرح خودحمایتی و سرمایه گذاری می توانید اقامت دائم کشور لهستان را اخذ کرده و همراه خانواده در این کشور تحصیل و کار کنید و از مزایای بی شمار آن بهره مند شوید.
برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره های رایگان، با موسسه مهاجرتی نصیر مهاجر ایرانیان تماس بگیرید.