advertise

اطلاعاتی در مورد کشور نروژ

کشور نروژ در شمال اروپا واقع شده و جمعیتی بالای ۵ میلیون نفر دارد. این کشور زیبای اروپایی دارای آب و هوای کوهستانی و سرد می باشد. طبیعت بسیار زیبای نروژ بدلیل وجود کوهها، یخچال های طبیعی و فلات های ساحلی عمیق مورد توجه بسیاری از مردم در سراسر دنیا قرار گرفته است. این کشور با روسیه، فنلاند و سوئد دارای مرزهای مشترک است.
در نروژ به دو زبان نروژی و انگلیسی صحبت می شود و پایتخت آن اسلو می باشد. نروژ هم در اتحادیه اروپا بوده و هم در حوزه شینگن و موقعیت این کشور در این دو حوزه، آنرا به کشوری مهم و برتر در دنیا تبدیل کرده است.
پول رایج نروژ کرون است. نروژ در ۵ سال اخیر، توانسته از نظر رفاه اجتماعی رتبه اول را به خود اختصاص دهد. نرخ تورم ۲.۹۰ و نرخ بیکاری ۴ درصد است و به همین دلیل امید به زندگی و شادی در این کشور در سطح بالایی قرار دارد.
از محصولات صادراتی نروژ می توان به نفت و فرآورده های آن، ماشین آلات و تجهیزات اشاره کرد.

تحصیل در نروژ

نروژ از نظر سطح آموزشی جزو ده کشور برتر دنیاست. این کشور دارای کالج ها و دانشگاه هایی با برترین رنکینگ های دنیاست.
نروژ به همه دانشجویان سراسر دنیا در تمامی مقاطع تحصیلی از کارشناسی تا دکتری امکان تحصیل را فراهم می سازد. تحصیل در نروژ به زبان انگلیسی میسر است و جهت ورود به دانشگاه های نروژ متقاضیان باید مدرک زبان معتبر (IELTS) ارائه دهند. همزمان با تحصیل، دانشجویان می توانند جهت امرار معاش، کار هم کنند.
پس از فارغ التحصیلی، دانشجویان بین المللی می توانند وارد بازار کار نروژ شوند و آینده شغلی خود را تضمین نمایند.


نروژ
نروژ
نروژ

ثبت شرکت، سرمایه گذاری و طرح خودحمایتی در نروژ

نروژ از جمله کشورهای اروپایی می باشد که محیطی امن و عالی برای خارجیان فراهم می کند تا آنها بتوانند در این کشور کارآفرینی کنند و شرکت خود را ثبت کنند. با این روش می توان کسب و کار خود را در نروژ راه اندازی کنید و امکان اقامت دائم را در این کشور برای خود و خانواده خود فراهم کنید. میزان رفاه اقتصادی و رشد اقتصادی در این کشور بسیار بالا و رضایت بخش است، به همین دلیل افراد بسیاری از سراسر دنیا برای سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار خود به این کشور مهاجرت می کنند.
برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره های رایگان، با موسسه مهاجرتی نصیر مهاجر ایرانیان تماس بگیرید.