advertise

اطلاعاتی در مورد کشور لیتوانی

لیتوانی

کشور لیتوانی در شرق اروپا واقع شده است و با کشورهای لتونی، روسیه، بلاروس، لهستان و دریای بالتیک هم مرز می باشد. زبان رسمی این کشور اروپایی لیتوانیایی و انگلیسی بوده و پول رایج آن یورو و پایتخت آن ویلینیوس می باشد. حدود ۲۸ درصد از مساحت این کشور را مناطق جنگلی و نیمه جنگلی تشکیل می دهد. این کشور یکی از قطب‌های گردشگری بسیار قدرتمند محسوب می شود. رضایت از زندگی در لیتوانی بسیار بالاست.
یکی از مهم ترین دلایل برای مهاجرت به لیتوانی، امنیت بالای این کشور است که آنرا به قطبی قدرتمند در زمینه گردشگری تبدیل کرده است. هزینه بسیار پایین در لیتوانی، دانشجویان بسیاری را از سراسر دنیا به سمت این کشور سوق داده است.

سرمایه گذاری، ثبت شرکت و خرید ملک در لیتوانی

یکی از روش های مهاجرت به کشور لیتوانی از طریق سرمایه گذاری می باشد. بدین صورت که متقاضی از طریق خرید ملک، ثبت شرکت و ایجاد کسب و کار می تواند علاوه بر سرمایه گذاری جهت اقامت دائم اقدام نماید. این کشور در حوزه شینگن قرار دارد و از این رو با داشتن اقامت این کشور میتوان به تمامی کشورهای حوزه شینگن بدون اخذ ویزا سفر و زندگی کرد.


لیتوانی
لیتوانی
لیتوانی

تحصیل در لیتوانی

یکی دیگر از روشهای مهاجرت به کشور لیتوانی تحصیل می باشد. بدلیل نرخ پایین زندگی و ارزان بودن شهریه ها در دانشگاه های این کشور، دانشجویان بسیاری علاقمند به تحصیل در این کشور اروپایی زیبا می باشند.
دانشگاه های ممتاز و برتر بسیاری در این کشور به زبان انگلیسی وجود دارد که مدارک آنها مورد تایید دنیا می باشد. موسسات عالی و دانشگاه های لیتوانی امکانات بسیار مناسبی را با کمترین هزینه ها در اختیار دانشجویان بین المللی قرار می دهد. با تحصیل در این کشور میتوان در سراسر دنیا شغلی مناسب و معتبری را بدست آورند و آینده شغلی خود را تضمین نمایند.
یکی از شرایط ورود به دانشگاه های لیتوانی تسلط به زبان انگلیسی و قبولی در آزمون سراسری می باشد.

مزایای تحصیل در لیتوانی

۱. تحصیل با هزینه ای بسیار کمتر از دیگر کشور های اروپایی
۲. امکان تحصیل به زبان انگلیسی
۳. امکانات تحصیلی بسیار عالی
۴. تحصیل در دانشگاه های شناخته شده و بین المللی
۵. امکان استفاده از بیمه دانشجویی
۶. اجازه کار در حین تحصیل در لیتوانی
۷. امکان استفاده از بورسیه های تحصیلی لیتوانی
۸. پذیرش آسان تر دانشگاه های این کشور به نسبت دیگر کشور های دنیا
برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه مهاجرتی نصیر مهاجر ایرانیان تماس بگیرید.

لیتوانی