advertise

اطلاعاتی در مورد کشور مجارستان

کشور مجارستان با جمعیتی حدود ۱۰ میلیون نفر یکی از زیباترین کشورها در اروپای مرکزی واقع شده است. زبان رسمی این کشور، مجاری و پول رایج آن فورنیت است.
پایتخت مجارستان، بوداپست می باشد که یکی از شلوغ ترین و پیشرفته ترین شهرهای مجارستان محسوب می شود. از همسایگان این کشور می توان به اسلوواکی، رومانی، اوکراین و اتریش اشاره کرد. مجارستان عضو اتحادیه اروپا بوده و به همین دلیل از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
آب و هوای مجارستان، معتدل می باشد بطوریکه تابستان ها بسیار گرم و زمستان ها بسیار سرد است.
مردمان مجارستان، مردمانی مهربان، مهمان نواز و خانواده دوست می باشند.

تحصیل در مجارستان

دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا برای تحصیل در دانشگاه های ارزان و با کیفیت مجارستان، به این کشور مهاجرت می کنند. بسیاری از دانشگاه های معتبر مجارستان به زبان انگلیسی بوده و دانشجویان می توانند در تمامی رشته های مورد علاقه خود براحتی ادامه تحصیل دهند. جهت ورود به دانشگاه های این کشور زیبای اروپایی ، داشتن مدرک زبان الزامیست.
متقاضیان می توانند براحتی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در مجارستان تحصیل نموده و سپس وارد بازار کار شوند.


مجارستان
مجارستان
مجارستان

ثبت شرکت، سرمایه گذاری و طرح خودحمایتی

کیفیت مناسب زندگی، هزینه متوسط و مالیات ارزان از دلایلی هستند که افراد بسیاری را برای راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت به کشور مجارستان علاقمند ساخته است.
با سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مجارستان این امکان برای خود و خانواده خود فراهم می شود تا بتوانید اقامت دائم این کشور را اخذ نموده و از تمامی امکانات رفاهی، آموزشی و درمانی آن بهره مند شوید.
برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره های رایگان، با موسسه مهاجرتی نصیر مهاجر ایرانیان تماس بگیرید.