advertise

اطلاعاتی در مورد کشور چک

کشور جمهوری چک با جمعیتی بالغ بر ۱۰ میلیون نفر در اروپای مرکزی واقع شده است. پایتخت این کشور، پراگ و پول رایج آن کرونا می باشد.
زبان رسمی جمهوری چک، چکی و از زبان های رایج آن می توان از زبان های اسلاوی، لهستانی و آلمانی نام برد.
جمهوی چک دارای چهار فصل زیبا است؛ بهار رویایی و بسیار زیبا؛ تابستان گرم و آفتابی، پاییز رنگانگ و زمستان سرد و پوشیده از برف.
از همسایگان این کشور می توان به آلمان، اتریش، لهستان و اسلواکی اشاره کرد.
یکی از ویژگی های منحصر به فرد جمهوری چک، واقع بودن آن در حوزه شینگن و عضویت در اتحادیه اروپا می باشد.
همین امر موجب شده تا افراد بسیاری به این کشور مهاجرت کنند و اقامت آنرا از طرق مختلف اخذ نمایند.

تحصیل در جمهوری چک

جمهوری چک با دارا بودن امکانات رفاهی بالا، کیفیت آموزشی عالی و سطح زندگی مناسب توانسته دانشجویان بسیاری را از سراسر دنیا به تحصیل در این کشور ترغیب نماید.
جمهوری چک با داشتن دانشگاه هایی با رتبه های بالا در جهان این امکان را به دانشجویان می دهد تا آنها در محیطی مدرن و پیشرفته در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل کنند و پس از فارغ التحصیلی مدرک معتبر این کشور اروپایی را اخذ کرده و در همان کشور یا دیگر کشورهای اروپایی مشغول به کار شوند و کسب درآمد کنند.
از رشته های مطرح در دانشگاه های جمهوری چک می توان به طراحی دوخت، طراحی صنایع دستی، طراحی جواهرات و بدلیجات اشاره کرد. لازم به ذکر است ارائه مدرک زبان جهت ورود به دانشگاه های این کشور، الزامیست.


چک
چک
چک

ثبت شرکت، سرمایه گذاری و طرح خودحمایتی در جمهوری چک

جمهوری چک یکی از برترین قطب های اقتصادی و صنعتی در بلوک شرق و یکی از موفق ترین اقتصادهای اروپا با نرخ رشد بالا می باشد. به همین دلیل سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و ایجاد کار آفرینی یکی از راه های امن برای اخذ اقامت دائم این کشور پیشرفته اروپایی می باشد. با راه اندازی کسب و کار خود در جمهوری چک کسب درآمد کنید، اقامت دائم این کشور را اخذ کنید و آینده شغلی خود و فرزندانتان را تضمین نمایید.
برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره های رایگان، با موسسه مهاجرتی نصیر مهاجر ایرانیان تماس بگیرید.