اطلاعاتی در مورد کشور اتریش

کشور اتریش واقع در قلب اروپای مرکزی با جمعیتی بالغ بر ۸ میلیون نفر می باشد. این کشور دارای آب و هوای معتدل اقیانوسی است که زمستان های بسیار سردی دارد. زبان رسمی آن آلمانی می باشد و از زبان های رایج این کشور می توان به کرواتی، مجاری و اسلوونیایی اشاره کرد.
پایتخت اتریش، شهر وین می باشد و پول رایج آن یورو است. اتریش هم در اتحادیه اروپا بوده و هم در حوزه شینگن و موقعیت این کشور در این دو حوزه، آنرا به کشوری مهم و برتر در دنیا تبدیل کرده است.
اتریش با کشورهای آلمان، مجارستان، جمهوری چک، اسلوونی، ایتالیا و سوئیس هم مرز می باشد.
اتریش در زمینه مواد غذایی رتبه پنجم را به خود اختصاص داده است. سطح رضایت در اتریش بسیار بالا بوده و شاید به همین دلیل است که مردمان اتریش مردمانی بسیار مهربان و خونگرم هستند.


توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده

تحصیل در اتریش

اتریش کشوری است مهاجر پذیر و از این رو دانشجویان بسیاری در سراسر دنیا برای کسب علم و تکنولوژی مدرن این کشور زیبای اروپایی هرساله به این کشور مهاجرت می کنند. هزینه بسیار پایین آموزش و تحصیل یکی دیگر از دلایل مهاجرت به این کشور است.
اتریش از جمله کشورهای اروپایی می باشد که دارای دانشگاه هایی با رنکینگ جهانی است. این کشور در رشته های هنر و موسیقی سرآمد بوده و دانشگاه های صنعتی آن از رتبه بندی بسیار مناسبی برخوردار هستند. هزینه بسیار پایین آموزش و تحصیل یکی دیگر از دلایل مهاجرت به این کشور است.
با تحصیل بسیار ارزان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می توان به این کشور مهاجرت کرد و در نهایت اقامت آنرا دریافت کرد.

ثبت شرکت، سرمایه گذاری و طرح خودحمایتی در اتریش

امنیت اقتصادی در سال ۲۰۲۰ در اتریش بیش از ۱۰ درصد بوده است. نرخ بیکاری در اتریش ۵ درصد تخمین زده شده است و جالب است بدانید رشد اقتصادی در زمینه ماشین آلات و فولادسازی ۷۵ درصد بوده است. میزان رضایت از بازار کار و تجارت در اتریش باعث شده تا افراد بسیاری از سراسر دنیا جذب نیروی کار آن شوند و ایجاد کارآفرینی کنند.
با راه اندازی کسب و کار خود و ثبت شرکت میتوانید به راحتی اقامت دائم این کشور را اخذ نموده و آینده شغلی و تحصیلی خود و فرزندانتان را تضمین نمایید.
برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره های رایگان، با موسسه مهاجرتی نصیر مهاجر ایرانیان تماس بگیرید. 

تمامی حقوق این سایت متعلق به مؤسسه نصیر مهاجر می باشد.