اطلاعاتی در مورد کشور فرانسه

کشور فرانسه با جمعیتی بالغ بر ۶۷ میلیون نفر در غرب اروپا واقع شده و پایتخت آن پاریس می باشد. فرانسه دارای آب و هوای معتدل می باشد و با کشورهای بلژیک، سوئیس، اسپانیا، آلمان، لوکزامبورگ، دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس شمالی هم هم مرز می باشد.
زبان رسمی کشور فرانسه، فرانسوی بوده و پول رایج آن یورو و فرانک است. فرانسه هم در اتحادیه اروپا بوده و هم در حوزه شینگن و موقعیت این کشور در این دو حوزه، آنرا به کشوری مهم و برتر در دنیا تبدیل کرده است.
از صنایع پررونق فرانسه می توان به گردشگری، حمل ونقل و ترابری، نساجی، کشاورزی، دامپروری و معادن متنوع اشاره کرد.
فرانسوی ها مهربان، شیک پوش و تابع مد می باشند و برای آنها ارزش و احترام جایگاه ویژه ای دارد. " آزادی، برابری، برادری" شعار مردم فرانسه است.

تحصیل در فرانسه

فرانسه یکی از برترین کشورهای اروپایی از نظر دارا بودن دانشگاه های ممتاز در سراسر دنیا می باشد. امکان تحصیل در دانشگاه های فرانسه به دو زبان انگلیسی و فرانسوی امکان پذیر است. تحصیل در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های متنوع در فرانسه میسر است. فارغ التحصیلان کشور فرانسه با در دست داتشن مدرک معتبر از دانشگاه های این کشور می توانند براحتی وارد بازار کار شوند.
برای تحصیل در کالج ها و دانشگاه های فرانسه داشتن مدرک زبان (IELTS) و یا مدرک B۲ فرانسوی الزامی است.


توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده

ثبت شرکت، سرمایه گذاری و طرح خودحمایتی فرانسه

یکی از راه های اخذ اقامت دائم در کشور فرانسه ایجاد کسب و کار، ثبت شرکت و سرمایه گذاری در این کشور می باشد بدین صورت که فرد با ایجاد کسب و کار و ثبت شرکت خود، می تواند اقامت این کشور را برای خود و خانواده خود فراهم کند و فرزندان او نیز می توانند در مدارس فرانسه تحصیل کنند. این روش یکی از آسان ترین، سریع ترین و کم رسیک ترین روشهای اخذ اقامت کشورهای اروپایی از جمله فرانسه می باشد.
برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره های رایگان، با موسسه مهاجرتی نصیر مهاجر ایرانیان تماس بگیرید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به مؤسسه نصیر مهاجر می باشد.