advertise

اطلاعاتی در مورد کشور روسیه

کشور روسیه با جمعیتی بالغ بر ۱۴۵ میلیون نفر، پهناورترین کشور دنیاست. پایتخت این کشور، شهر زیبای مسکو می باشد. پول رایج روسیه روبل و زبان رسمی آن روسی است.
روسیه با کشورهای کره شمالی، چین، گرجستان، قزاقستان، آذربایجان، اوکراین، لتونی، بلاروس، استونی، فنلاند، نروژ، لهستان و لیتوانی مرز زمینی دارد و با دریای خزر، اقیانوس آرام شمالی، اقیانوس منجمد شمالی، دریای سیاه و دریای بالتیک مرز آبی دارد.
روسیه دارای آب و هوای سرد و کوهستانی می باشد. این کشور از نظر مهاجرت دارای وضعیتی استاندارد است و سالیانه گردشگران بی شماری برای دیدن از مناظر طبیعی و شهرهای زیبای روسیه وارد این کشور می شوند.

تحصیل در روسیه

تحصیل در روسیه بسیار کم هزینه می باشد و همچنین وجود دانشگاه هایی با رنکینگ جهانی در شهرهای این کشور در رشته های متنوع از جمله پزشکی، موجب شده تا دانشجویان بسیاری برای تحصیل این کشور را برگزینند.
روسیه امکانات رفاهی و آموزشی بسیار مناسبی را برای دانشجویان فراهم می کند تا آنها بتوانند در مقاطع مختلف تحصیلی مانند کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل نمایند.
جهت ورود به دانشگاه های روسیه داشتن مدرک زبان انگلیسی یا روسی الزامیست.


روسیه
روسیه
روسیه

ثبت شرکت، سرمایه گذاری و طرح خودحمایتی در روسیه

اقتصاد روسیه باعث شده بسیاری از شرکت های بین المللی، پایه فعالیت های اقتصادی و تجاری خود را در این کشور بنا کنند.
با سرمایه گذاری و ثبت شرکت در روسیه می توانید کسب و کار خود را راه اندازی و کارآفرینی کنید. با این طرح میتوانید به همراه خانواده در روسیه اقامت را اخذ کنید، براحتی کار کنید و در دانشگاه های آن تحصیل نمایید.
این روش یکی از ساده ترین راه ها و در عین حال ارزان ترین راه جهت اخذ اقامت روسیه می باشد.
برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره های رایگان، با موسسه مهاجرتی نصیر مهاجر ایرانیان تماس بگیرید.