advertise

اطلاعاتی در مورد کشور ایتالیا

ایتالیا با جمعیتی بالای ۶۰ میلیون نفر در جنوب اروپا واقع شده است. از همسایگان ایتالیا می توان به فرانسه، اتریش، واتیکان، سان مارینو، اسلوونی و سوئیس اشاره کرد. پایتخت ایتالیا رم می باشد.
پول رایج این کشور یورو می باشد و زبان رسمی آن ایتالیایی است. ایتالیا هم در اتحادیه اروپا بوده و هم در حوزه شینگن و موقعیت این کشور در این دو حوزه، آنرا به کشوری مهم و برتر در دنیا تبدیل کرده است.
آب و هوای ایتالیا بدلیل وجود رشته کوه های آلپ، متنوع است.
ایتالیا جزو پنجمین اقتصاد بزرگ اروپاست. این کشور در صنعت کشاورزی رونق و پیشرفت چشمگیری داشته است. استراتژی های مهم مالی ایتالیا توانسته رشد اقتصادی این کشور را چندین برابر کند.
ایتالیا در زمینه محصولات مهندسی، لوازم الکتریکی، کشتی، قایق، آهن آلات، سنگ، شیشه و سرامیک صادرات چشمگیری داشته است.

ایتالیا

تحصیل در ایتالیا

کیفیت بالای تحصیل، سطح برتر آموزش و هزینه بسیار مناسب تحصیل در ایتالیا باعث شده تا دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا خواهان تحصیل در این کشور زیبای اروپایی شوند. ۱۴ دانشگاه در ایتالیا در رنکینگ دنیا قرار دارند. کالج ها و دانشگاه های ایتالیا در رشته های معماری، باستان شناسی، مهندسی و هنر شهرت جهانی دارد. امکان تحصیل در ایتالیا به دو زبان ایتالیایی و انگلیسی امکانپذیر است. برای تحصیل در دانشگا های این کشور ارائه مدرک B۲ ایتالیایی و یا مدرک IELTS زبان الزامیست.


ایتالیا
ایتالیا
ایتالیا

ثبت شرکت، سرمایه گذاری و طرح خودحمایتی در ایتالیا

یکی از راه های ساده جهت اخذ اقامت دائم ایتالیا برای خود و خانواده، کارآفرینی و ثبت شرکت است. آمار کشور ایتالیا نشان می دهد که اخذ ویزای سرمایه گذاری در چهار سال اخیر رشد بالای ۷ درصدی داشته است. ایتالیا درهای کشور خود را برای خارجیانی که ایده های خوبی برای کارآفرینی و کسب و کار دارند گشوده تا با کمک انها به رشد اقتصادی کشور خود کمک کرده باشد و از طرفی دیگر خارجی ها را از اقامت دائم در کشور خود بهره مند می سازد.
برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره های رایگان، با موسسه مهاجرتی نصیر مهاجر ایرانیان تماس بگیرید.