advertise

اطلاعاتی در مورد کشور بلژیک

کشور بلژیک در غرب اروپا واقع شده است که پایتخت آن بروکسل و پول رایج آن یورو می باشد. جمعیت این کشور اروپایی ۱۱.۵ میلیون نفر است. بلژیک جزو اتحادیه اروپا و همچنین در حوزه شینگن می باشد.
آب و هوای بلژیک بسیار شبیه آب و هوای کشور انگلستان است؛ آب و هوای معتدل دریایی و گاها همراه با بارندگی. بلژیک با کشورهای فرانسه، آلمان، لوکزامبورگ، دریای شمال و هلند هم مرز است. تکنولوژی در این کشور در سطح بسیار بالایی قرار داشته و گردشگری یکی از صنایع مهم آن محسوب می گردد. شهر آنتورپ در بلژیک، پایتخت الماس جهان لقب گرفته است. بلژیک هم در اتحادیه اروپا بوده و هم در حوزه شینگن و موقعیت این کشور در این دو حوزه، آنرا به کشوری مهم و برتر در دنیا تبدیل کرده است.
هزینه زندگی در بلژیک بسیار معقول بوده و اقتصاد آن در بین ۴۴ کشور اتحادیه اروپا در رتبه ۲۴ قرار دارد.

بلژیک

تحصیل در بلژیک

بلژیک به دلیل دارا بودن دانشگاه هایی با رنکینگ جهانی پذیرای دانشجویان بین المللی در رشته های مختلف از سراسر دنیا می باشد. کیفیت سیستم آموزشی در بلژیک بسیار بالا بوده بطوریکه دانشگاه های این کشور به سه زبان فرانسوی، آلمانی و هلندی برگزار می شوند.
متقاضیان می توانند در رشته های مختلف در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل کنند. از طریق تحصیل در دانشگاه های بلژیک می توان به اقامت این کشور دست یافت.


بلژیک
بلژیک
بلژیک

ثبت شرکت، سرمایه گذاری و طرح خودحمایتی در بلژیک

یکی از راه های ساده و در عین حال سریع برای اخذ اقامت دائم اروپا، و حوزه شینگن ثبت شرکت، سرمایه گذاری و ویزای خودحمایتی می باشد. با این روش ها می توانید با هزینه ای معقول، در پروسه ای ساده در کشور بلژیک کسب و کار خود را راه بیندازید و شرکت خود را ثبت نمایید و از این طریق اقامت خانواده و تحصیل فرزندان خود را تضمین نمایید.
برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره های رایگان، با موسسه مهاجرتی نصیر مهاجر ایرانیان تماس بگیرید.