اطلاعاتی در مورد کشور اوکراین

کشور اوکراین در جنوب شرق اروپا واقع شده است که پس از روسیه دومین کشور پهناور اروپا محسوب می شود. اوکراین با کشورهای روسیه، رومانی، لهستان، بلاروس، مجارستان و مولداوی همسایه است. پایتخت این کشور کی اف بوده که قدمتی ۱۵۰۰ ساله دارد. زبان رسمی این کشور اوکراینی است و پول رایج آن گریونا می باشد.
اوکراین از منظر منابع طبیعی بسیار غنی بوده بطوریکه لقب پرستار اروپا را به خود گرفته است. اوکراین در زمینه کشاورزی و صنعت بسیار در حال پیشرفت و رشد می باشد.
تحصیل در اوکراین

بسیاری از دانشجویان در سراسر دنیا علاقمند به تحصیل در دانشگاه های مدرن و پیشرفته اوکراین هستند. سالانه اوکراین پذیرای دانشجویان بسیاری در رشته های متنوع از سراسر دنیا می باشد و این علاقمندی و کشش به این دلیل است که تحصیل در این کشور بسیار ارزان تر از تحصیل در سایر کشورهای اروپایی می باشد.
متقاضیان می توانند در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری با هزینه های بسیار پایین در اوکراین تحصیل کرده و در نهایت مدرکی معتبر را دریافت کنند تا بتوانند در سراسر دنیا براحتی شغلی مناسب برای خود انتخاب کنند و آینده شغلی خودرا تضمین نمایند.
ثبت شرکت، سرمایه گذاری و خود حمایتی در اوکراین
با ثبت شرکت، سرمایه گذاری و طرح خودحمایتی در اوکراین می توانید اقامت دائم این کشور پیشرفته اروپایی که عضو اتحادیه اروپا می باشد، را دریافت کرده و کسب و کار خود را راه بیندازید. این روش یکی از راحت ترین راهها و در عین حال سریع ترین راه برای کسب اقامت دائم اتحادیه اروپا می باشد.
با این روش متقاضیان می توانند با اخذ اقامت دائم این کشور، براحتی در اوکراین و تمامی کشورهای اتحادیه اروپا زندگی کنند، شرکت و کسب و کار خود را داشته باشند و حتی این امکان ویژه را داشته باشند تا فرزندانشان در بهترین مدارس و دانشگاه های اروپایی تحصیل نمایند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسه نصیر مهاجر ایرانیان تماس بگیرید.


اوکراین
اوکراین
اوکراین